KDY

Cyklus udělování ocenění GREEN BRANDS je v každé účastnické zemi dva roky. To znamená, že i pečeť GREEN BRANDS udělovaná oceněným značkám má platnost dva roky. 

Dvouletý cyklus udělování ocenění GREEN BRANDS je zakončen slavnostní Gala akcí, která je klimaticky neutrální, a to v každé účastnické zemi na počest oceněným značkám. 

 

Mimo oceňovaní značek je pokaždé oceněna i Osobnost GREEN BRANDS v každé účastnické zemi za významné počiny v oblasti ochrany životního prostředí, zmírnění dopadů na změny klimatu, udržitelného rozvoje atd. 

 

V Rakousku byl první cyklus udělování ocenění GREEN BRANDS ukončen  v listopadu 2012, druhý cyklus pak v roce 2014 a třetí cyklus skončil v listopadu 2016 vyhlášením oceněných značek na gala akci a zveřejněním a prezentací knihy. V současné době probíhá čtvrtý cyklus, který vyvrcholí v listopadu 2018. 

 

V Německu první cyklus udělování ocenění GREEN BRANDS skončil v listopadu 2013, druhý cyklus pak v roce 2015 a třetí cyklus skončil v listopadu 2017. Čtvrtý cyklus, který probíhá v plném proudu bude slavnostně ukončen v roce 2019..

 

Kromě České republiky jsou první cykly udělování ocenění GREEN BRANDS zahájeny ve Švýcarsku, v Maďarsku a na Slovensku.

 

 

Další informace naleznete v sekci “VE SVĚTĚ” pod každou zemí.